Zlatá Dětská Pražská padesátka

Dnes jsme jeli na závody na Dětskou Pražskou padesátku. Startovalo se na stadionu a ze stadionu se jelo do krátkého a docela prudkého kopce. Pak se jelo po rovince a z kopce dolů. Pod kopcem byla louka s alejí. Ke stadionu jsme jeli asfaltovým kopcem nahoru. V tom asfaltovém kopci jsem všem soupeřkám, které byly za mnou, ujela. 


Jelo se mi docela blbě, protože tam nebyla vůbec žádná technika. Jela jsem z první pozice a pak mě předjel jeden kluk. Toto pořadí vydrželo až do cíle. A ten první kluk mi dal asi 10 vteřin.

Okruh byl dlouhý 1800 metrů. Mladší kategorie jely jedno kolečko a starší dvě.  

Kýťa jel jedno kolečko jako já a skončil na krásném 2. místě z 18 závodníků. Pája jela tentokrát se mnou v kategorii a dojela na 4. místě z 12 závodnic. Kája dojel na pěkném 10.místě a Adam na 14. místě.

A další závodníci už jeli dvě kola. 
Majda vybojovala ve své kategorii 1. místo. Verča K. byla ve své kategorii sama a získala tedy „zadarmo“ 1. místo. Jako host s námi jel i Matěj z Odolky a svou kategorii také vyhrál. Já jsem svou kategorii také vyhrála.

Dnes se také vyhlašovaly závody týmů. My jsme měli dva tými. Dívčí tým to vyhrál a druhý tým, který byl smíšený, vybojoval nádherné 2.místo !

Takže dnes jsem si všichni odvezli spoustu pohárů, medailí a výher. Myslím, že se nám to povedlo. 

…a ještě pár fotek :