Zhodnocení účasti ČP v XCO 2012

Letošní rok byl rokem, kdy se naši závodníci poprvé v historii Sokola účastnili závodů ČP v XCO. Máme za sebou seriál 5 závodů a můžeme se ohlédnout jak jsme si vedli :

Tým, který se účastnil seriálu ČP v XCO, tvořili – Tadeáš, Lukáš, Matěj a Madla.

Pro všechny, jak už bylo mnohokrát řečeno, to byla nová a mnohdy i tvrdá zkušenost.

V následující tabulce je přehled vyjetých bodů do žebříčku :

Teplice

18

22

DNS

Při pohledu na získané body můžeme říci, že výkony našich borců měly vzrůstající tendenci.

V další tabulce je celkové pořadí v seriálu našich závodníků a celkový počet klasifikovaných závodníků.

Tadeáš

40.

Matěj

29.

Lukáš

41.

Madla

22.

28

Madla jezdila jako prvoročák, i proto je její umístění vcelku příslibem do budoucna.

Dále se v seriálu hodnotí i pořadí týmů po jednotlivých kategoriích. A i tady jsme se rozhodně neztratili, tabulka pořadí týmů po kategoriích :

Junioři

22.

35

Starší žáci

17.

30

Starší žákyně

13.

18

A nakonec v celkovém pořadí týmů nám těsně unikla první padesátka…

Tým

Sokol Veltěž

51.

174

Gratulujeme všem našim závodníkům k předvedeným výkonům ! A věříme, že získané zkušenosti je posunou zase o kousek výše.