Závod do vrchu klecanského

Tuto sobotu jsme se zúčastnili časovky do vrchu na  téměř domácí trati v Klecanech. Závod je součástí každoročních oslav Pravého a levého břehu.
Na startu jsme se sešli v celkem hojném počtu pěti sokolů – Já (Michal), Přemek, Zbyněk, Evelínka a Pavlínka. A nechyběli také soupeři z MTB oddílu z Klecan, kteří se dostavili v hojném počtu.

Nejprve svůj závod jeli nejmladší. Holky ve svých jízdách zabojovaly a získaly pro sokol další medajle. Evelínka skončila na na 1. místě v kategorii.

Pája ve své kategorii dojela druhá.

Po jízdách juniorů a žen přišlel na řadu závod mužů. Přemek nedal opět nikomu šanci a dojel na prvním místě v novém traťovém rekordu 2:19. Já jsem dojel v čase 2:48 na 3. místě a nebýt problémů se zacvaknutím tretry do pedálu na strartu, mohlo to být ještě o něco lepší. Po „bramborové“ medaili z časovky v Černolicích konečně první umístění na bedně v individuálním závodě :-]]] Umístění Zbyňka se mi bohužel zatím nepodařilo zjistit.