Výroční schůze

Rok se s rokem sešel a máme tu období hodnocení a plánování. Osobně nemám bilancování moc rád, neboť člověk tím pomalu, ale jistě, začíná žít ze vzpomínek a z minulosti. Neklamný důkaz, že jsme zase o rok starší….

Předminulou neděli jsme se sešli v útulném prostředí areálu Fokus v Sedleci, abychom se tedy poplácali po ramenou, naplánovali smělé vize do příštího roku, něco pojedli a vypili.

Hlavní sokol nás pochválil za činnost, najeté kilometry (11 hlásících členů na jelo od ledna přes 62 tis.km) a samozřejmě také za výsledky. „Rok 2011 je prvním rokem, kdy se o podiová umístění podělilo více závodníků, než jen jeden a 29 získaných medailí je také výrazně nad očekáváním“

Také v kategorii dětí došlo k výraznému meziročnímu zlepšení v počtu umístění na bedně, a to ze 33 ks medailí v roce 2010 na letošních skoro neuvěřitelných 56 !

Dále se nám podařilo uspořádat celkem 3 soustředění (Mallorca-silnice, Šumava – MTB, Dolomity – silnice).

Tradicí se stalo již pořádání dětských závodů – Dětský Duatlon Beckov.

Závěrem jsme si popřáli pohodový konec roku, kvalitní zimní přípravu, dostatek sněhu a mnoho kilometrů v příštím roce. Je jedno zda na silnicích a v terénu, či naplavaných nebo uběhnutých.