Vítězství na Silva Nortica Run

Na Přemkovu výzvu napíšu pár slov z běžeckého závodu na web cyklistického oddílu,jistě vás to tudíž bude všechny zajímat:)Na druhou stranu by byla škoda nechat si to pro sebe.

Takže,v sobotu 4.6.2011 jsem se postavil na start krásného a těžkého závodu,krásného organizací,atmosférou,a přírodou Novohradských hor ve kterých se běží,a těžkého profilem trati.
Tím závodem je Silva Nortica Run 2011,součástí závodu jsou 3 samostatné závody,MČR v ultramaratonu,maraton,a půlmaraton který jsem na seznámení se absolvoval já.
Na startu se sešlo 184 závodníků včetně žen kterých bylo cca 50.
Za teploty hodně přes 20st. jsme odstartovali vstříc 21,1km z čehož po rovině byli možná tak 2 km,zkrátka nahoru a dolů,po asfaltu i terénem,převýšení 330m.Asi 4km před cílem se mi podařilo dostat se do vedení a byly to nejdelší a nejdrsnější 4 km co sem kdy běžel,nicméně se zadařilo a cílovou pásku jsem proťal jako první!