ÚSPĚŠNÝ VŠESTRANNÝ VÍKEND

Vyrazili jsme o víkendu do Jičína na 50,ale jeli jsme poloviční trať. Z týmu jsem závodila já , Anetka a Matěj . Na začátku jsme jeli spolu :já , Anetka a kamarádka z Česyku Adélka Chmátalová , ale ke konci jsem se utrhla a měla jsem asi 2 metrový náskok a potom jsem si ho pořád jenom zvětšovala a dorazila do cíle asi 1 min. náskokem před Anetkou.1.místo já 2.místo Anetka 3.místo Adélka Chmátalová.
Matěj suverénní vítěz -1.místo
1.6 se uskutečnil triatlon v Senohrabech , kterého jsem se zúčastnila já, Anetka, Lukášek. Po startu na plavání jsem měla malý náskok před Luckou Blechovou. Když jsme vybíhaly z bazénu tak jsem musela přeběhnout po kamínkách do depa , ve kterém jsem měla uložené kolo, helmu a boty. Moc mi nešlo se obout a tak mě Lucka dohonila a vyráželi jsme souběžně . Potom jsem jí předjela a udělala menší náskok .
Do běhu jsem vybíhala 1,Lucka 2,Anetka 3 .Na běhu se Anetka kousla a předběhla Lucku takže do cíle jsme doběhly v tomto pořadí: já, Anetka , Lucka.
Lukášek závodil na kole a potom v běhu . Na kole byl 1 , ale potom ho předběhli 2 kluci takže skončil 3.
Brácha s taťkou si jeli užít bahna na Spartan race.