Úspěšné zakončení seriálu SPINFIT

No a teď slibovanej raport z dnešního finálového závodu Spinfitu 2016, kde jsme se opět neflákali a pěkně jsme zatápěli soupeřům ;-).
Po nočních slejvácích naše Sokoláky v Liberci čekala trať, plná nástrah v podobě bláta, listí a kořenů na kterých to pěkně klouzalo, takže o karamboly či pády nebyla vcelku nouze, nevyhlo se to bohužel ani našim. Adam Hošek se poroučel k zemi, odřel si dost nohu, ale i přesto hned naskočil zpět do sedla a svoje 4.místo v kategorii Žáci 2 z drápků nepustil, Denisovi po skvělém startu, kdy se zavěsil za prvního jezdce a zbytek pole jim koukal na záda, to v lese na kořenech uklouzlo a měl málem leteckej den, naštěstí to ustál, ale o pařez se mu vycvakla jedna tretra a tak, ho předjel za ním jedoucí jezdec, Denis sice přišel o svou 2 pozici, ale i on makal, až se mu od pedálů kouřilo a svoje 3.místo v kategorii Žáci 1 nikomu nepustil.
V kategorii Předžáci startoval Štěpán Bulvas, kterému TOP 5 utekla jen o vlásek a dojel dnes na pěkném 6 místě, takže taky bezva výkon. V kategorii Bobíků kluci kola 3-4roky, startoval náš Robík, jelo se na pološtěrkové cestě z kopečka, kdy se do cíle vjíždělo do ostřejší pravotočivé zatáčky na trávu, takže na cestě šterk a pak mokrá tráva s blátem, všichni prckové měli plné ruce práce, ale dojeli bez pádu a Robík uzavíral top 5.
V Bobicích holky kola 3-4roky startovala prvně na kole Izabela Bulvasová, která se kola čapla s vervou a do cíle se řítila na 3 místě, po peripetiích se špatným dojezdem do cíle jí, ale 3 místo zůstalo, takže na první výjezd na kole a rovnou na bednu, je super výkon. No a poslední kategorií byla Odrážedla, kde startují kluci a holky dohromady, tady jel náš Robík s Izabelou, oba odstartovali skvěle Robík na 2 a Izi na 3 pozici, pak se jim tam oběma vnitřkem natlačila holčina a tak s toho nakonec bylo pro Robíka 3 a pro Izabelu 4 místo, takže i tady opět zastoupení v top 5 a rovnou 2x ;-).

Takže výsledky dnešního finálového kola Spinfitu:
Robin V. – Odrážedla    3.místo
Izabela B. – Odrážedla    4.místo
Robin V. – Bobíci    5.místo
Izabela B. – Bobice    3.místo
Štěpán B. – Předžáci    6.místo
Denis V. – Žáci 1    3.místo
Adam H. – Žáci 2    4.místo
Jarda H. – Žáci 2    11.místo

No a celkové výsledky Spinfit MTB poháru 2016 / TOP 5 / :
Odrážedla – Robin    2.místo
Odrážedla – Izabela    3.místo
Bobíci – Robin    5.místo
Bobice – Izabela    5.místo
Předžáci – Štěpán    3.místo
Žáci 1 – Denis    2.místo
Žáci 2 – Adam    2.místo
Starší žákyně – Zuzka K.    3.místo     / pohár má u mě 😉 /

Ale Spinfitu, jelo hafo dalších vlčáků ze Sokola, jen velká škoda, že jen některé závody a tak nenasbírala tahle smečka, moc bodů do celkového hodnocení, ale i jim patří dík za každej závod a bodík 😉 a tak zmíním aspoň jména a pořadí ;-).

Kategorie Žáci 2 :  Kýťa K. 14, Mikuláš D. 26, Jarda H. 29, Ríša R. 33, Mára Š. 35, Petr M. 46, Jonáš K. 53, Vilém Č. 65.místo
Kategorie Žáci 1 :  Matyáš K. 52, Lukáš N. 58.místo
Předžáci :  Štefan S. 10.místo
Odrážedla : Samuel S.  24.místo

Tak toť letošní ukončenej Spinfit MTB pohár a zítra hurá na předposlední kolo Pražského MTB poháru a, tak nám držte opět pěsti 😉 budem se i tam snažit o co nej výsledky ;-). No a foto z vyhlášení, jak dnešního kola, tak i poté z vyhlášení celkového pořadí letošního ročníku Spinfitu v příloze, jedinou fotku, kterou nemám je Izabelka na 5.místě celkově v Bobicích :-(.

Přeji příjemné počteníčko ;-D.
Andrea V.