Tour de Česká Kanada

Ahoj cyklisti,
ve dnech 17. – 21. 6. se uskuteční Tour de Česká Kanada pro děti a jejich dospělý doprovod (povinně jedoucí taktéž na kolech).

Ubytování v tábořišti http://www.jhslovan.ic.cz/, máme zamluveny 2 chaty po 5 postelích. Jsou to prostorne dvoupatrové chaty s vlastními kamny. Dle vyjádření provozovatele se tam vejde lidí víc. Kolem chat můžeme postavit stany. Ostatní podrobnosti ubytování viz web.

Naplánovány budou jednodenní výlety pro cyklista cca od 4 let, s možností přihodit něco těm starším a pokročilejším. O sportovní úroveň bude pečovat, jako obvykle, osvědčený odborník Mišák (právě se to dozvěděl).

Můžete posílat náměty na jednotlivé výlety (projev demokracie), ty budou posouzeny, upraveny, doplněny a poté REALIZOVÁNY (konec demokracie).

Slabší kusy, na základě písemné žádosti potvrzené obecním úřadem, mohou, pokud to odsouhlasí organizátor (nic není zadarmo), absolvovat pouze část programu, případně zkrátit pobyt.

Další informace budou následovat.

Ahoj, Dvořáci

P.S. Postupte informace dle vlastního uvážení dále.

Ahoj Mišáku, připojuji výtah z ceníku. Jak to uděláme s místy v chatě bych videl dle zájmu a reguloval bych to teprve v okamžiku převisu poptávky. http://www.sokolveltez.cz/files/ratmirak_-_ceny_2009-04-14_145600.doc

Místa je tam prý dost – v patře jsou 4 postele a ještě nějaké místo pro karimatku a dole je 1 postel a úměrně tomu víc místa pro nouzové spaní.

Pozn.  jenom na vysvětlenou, primárně volena varianta stan, je to sportovnější a koncem června snad i dobrodružnější. Chatky s vytápěním jako nouzovka pro absolutní nepřízeň počasí a sušárka pro padlé do potoků (to už známe) a přilehlých rybníků.