Středočeský kraj podpořil dětský cyklooddíl

Na základě rozhodnutí Rady Středočeského kraje obdržel náš oddíl příspěvek Pořízení vybavení pro dětskou a mládežnickou sekci cyklistického oddílu TJ Sokol Veltěž (přilby, týmový oděv s bezpečnostními prvky, tréninkové válce trenažery, mobilní stan).Díky tomuto příspěvku jsme získali nožový mobilní stan MASTERTENT vyvedený v oddílových barvách. Dále jsme zakoupili svítově oranžové přilby značky Alpina a několik kusů cyklistických válců Elite Arion. A v neposlední řadě nás díky Středočeskému kraji budete od podzimní části sezony vídat v novém teamovém oblečení, které pro nás vyrobily firmy Kalas a Gasso. 

Tímto děkujeme Radě Středočeského kraje za schválení poskytnutí příspěvku, který nám umožnil, po dofinancování naším oddílem,  pořídit vybavení pro děstký oddíl cyklistiky.