Spinfit MTB Cup úspěšně odstartoval

V sobotu 13.04.2013 jsme navštívili neznámou trať jednu z Libereckého poháru MTB Cup v Osečné. Jakmile jsme dojeli na místo, my děti jsme si vzali helmy, čepice, rukavice, … a vyrazili si na louku trénovat trať. Táta šel vyzvednout startovní čísla (měli jsme nízká čísla, což se později vyplatilo).

Jako první z našeho oddílu startovala Pavlínka. Od začátku motala lehký převod, ale potom se zmáčkla a ubránila, doslova ubránila, třetí místo.

Druzí startovali Kryštof (Kýťa) a Matyáš. Oba dva vystartovali vepředu s ročníkem 2005. Kýťa byl první v 2006 a celkově byl na šestém místě, Matyáš byl druhý v 2006 a desátý celkově.

Poté startovala Verča. Startovali, bohužel, holky, kluci dohromady. Verča vybojovala 4. místo.

Dále jsem startovala já. Celý závod jsem jela na špičce. Celé 3 kola jsem si na zádech vezla dvě závodnice. Jedna z nich neuvisela a odpadla. V posledních točkách nevydržela ani ta druhá. Poprvé v tomhle poháru jsem vyhrála.

Poslední startovala Verča K. Držela se zuby, nehty a vybojovala nádherné 9. místo.

A jak nás viděli soupeři, si můžete přečíst zde.