Sokolové v Dolomitech

Oprášili jsme mapový materiál pro vyjížďku do Dolomit.
Takže v těchto dnech Vám přinášíme stručné info z tréninkového kempu (dá-li se to tak nazvat) z okolí Cortiny dAmpezzo.

Nebudeme se zeširoka rozepisovat, v podstatě spíme, jíme a ve volných chvílích jezdíme na kole.

Naší snahou je navštívit co nejvíce průsmyků v okolí našeho kempu. Fotek máme mnoho, tak alespoň ochutnávka.

Abyste si nemysleli, že se jen fotíme u cedulí, tak vězte, že podáváme hodnotné sportovní výkony, velmi oblíbené jsou Radimovy prémie (které mimochodem vypisuje, když má šanci bodovat) a neváhá za tímto účelem potrhat skupinu pro jistotu hned na začátku kopce (foto : začátek stoupání na Falzarego asi 10 km na vrchol… a to si troufl i na hlavního sokola)

Pro cyklistiku je velmi důležitý také správný pitný režim, každý má již svou oblíbenou značku a příchuť iontového nápoje…

pokračování

Tak takhle to vypadá, když veslař jede do kopce. Jakoby couval.

A další ochutnávka – takhle to vypadá na Monte Crostis

Moc hezké výhledy (pokud není mlha nebo mraky), ale stoupání z obou stran je vražda.

Po „odpočinkovém“ dni nás zítra čeká prý královská etapa.

pokračování

A máme to za sebou. Dokonáno jest. Návrat za světla. Celkem 5x passo, 125 km, 3335 m výškových, průměr Cava 19km/h.

Na následujícím obrázku je důkaz, jednak, že jsme tam byli a jednak je to nejvyšší bod na trati. (cca o 1m výše než Pordoi)

Cestou na Gardenu náš Cancelara opět píchal. Říkal, že si s němkou od Mnichova pěkně pokecali a po chvilce mu nabídla i svojí duši (prý ji ani moc nemusel přemlouvat…).

Abychom Vás nenudili jenom vrcholovými fotkami, přikládáme také jednu lyžařskou s výhledem na Marmoladu.

Návratovka přes Valparolu byla dost vypečená. Sjezdovku nejezdí člověk každý den…..I dvoumetroví chlapi tam plakali jako malá děcka.

A co říci závěrem ?

Na nejlepší nám ještě něco málo chybí, přesto náš tým „A“ nemá slabin. Ale hlavní je, že dnes od nás nikdo nelehnul.

Ve sjezdech si na nás fakt nikdo netroufne. Zato náš Cav si troufne na každého.