Sokolíci ovládli dnešní Beckov a Mistrovství Stč.kraje

Prosluněná neděle a perfektně připravená trať opět přilákala velké množství cyklistů na závody na Beckově. Bojovalo se o body do Pražského poháru a také o tituly Mistrů Středočeského kraje. 

A oranžové dresy byly vidět na předních místech ve všech kategoriích, a to v celkovém pořadí a zejména také na Mistrovství Středočeského kraje. 

Nejprve celkově druhá a zároveň vicemistryní kraje dojela Veronika Mišoňová. Třetí místo v kraji v našlapané konkurenci bral Filip Jech

Zcela v naší režii se odehrála kategorie starších žaček, kdy si Zuzana Kadlecová a Aneta Novotná dojely s přehledem pro ceněné double, a to jak v celkovém pořadí, tak také v rámci Středočeského kraje. 

Svou formu potvrdila také v kategorii kadetek i Magdalena Mišoňová, která ovládla celkové pořadí a získala tak titul Mistryně Středočeského kraje. 

V nemistrovských kategoriích ještě zvítězil Kryštof Král a potvrdil tak, že jeho forma jde opět nahoru, stejně tak jako Adam Hošek, Vojtěch Suchý, Jonáš Hynek i Prokop Miňovský. Věříme, že to potvrdí i příští týden na poháru v Brmě.

Kromě jmenovaných jsme měli na startu další naše závoďáky, kteří také předvedli statečné a bojovné výkony. 
Děkujeme všem za úspěšnou reprezentaci našich barev. 

Odkaz na výsledky je zde.

….časem sem třeba přilepíme nějaké fotky a i videjko…

 


… a teď ty videa :