Sokol Veltěž vítězí v Černolicích

 Pátý závod CKKV/Svijany cupu se konal uplynulou sobotu 26.9.. Na pořadu byla časovka do kopce dlouhá pouze 2.5km. Z našeho oddílu se jí zúčastnili Radim a Přemek. Na start přislo celkem cca. 65 závodníků. V minutových intervalech jezdili jezdci za sebou do krátkého, vydatného kopce. Takticky jsem zvolili pořadí startu: 1. Radim, 2.Přemek, abychom využili psychologického efektu sjíždění. Nakonec se tento efekt vyplatil a v druhé části Přemek předjel Radima a ještě se zmáčknul do závěrečného spurtíku. Fungovalo to zřejmě i opačně a Radim se také snažil v závěru v rámci regulí uviset. Výsledný čas jsme nevěděli přesně, ale kolem 6:30 se dalo čekat poměrně dobré umístění.

Výsledek nakonec příjemně překvapil: Nejlepší čas dne,1. místo celkově a 100bodů do poháru – jupíííí. Radim nakonec skončil na skvělém 8. místě v kategorii (30-39let) !!! Příští týden se v rámci tohoto poháru jede poslední závod „Halounské okruhy“, kde se rozhodne o celkovém umístění v poháru.

Výsledky: http://www.ckkv.cz/phprs/2009/vysledky/Cernolicevysl.pdf