Silvestrovský cyklokros

Po přímo dechberoucím (to slovo používám záměrně, neboť několik lidí v mém okolí toto slovo přímo miluje) závodu na Zličíně Madla přijala od svého soupeře nabídku k odvetě a na Silvestra jsme vyrazili do Terezína. 


Tentokráte trať byla pěkně vymrzlá a rychlá, neboť zde bylo mnoho rovných úseků. To jak to klouzalo si vyzkoušela i dáma při přechodu trati asi ve 28.vteřině na videu -:) K tomu vynikající divácká kulisa, sváteční atmosféra, svařáček, grog apod., co více si jako doprovod přát -:) 

Petr (dnešní vyzyvatel) uchopil příležitost a vystartoval lépe. Nicméně během úvodního kola si nevytvořil na Madlu náskok více než 10 vteřin. Ve výjezdech byla Madla trochu silnější a po technické chybě soupeře v dalším kole šla přes Petra, což se pak po nenápadném nástupu na následují rovince ukázalo jako rozhodující okamžik. 

Ještě jedno kolo se Petr pěkně snažil, držel si nevelký odstup za Madlou, ale ta v dalším výjezdu najela zase pár vteřinek k dobru a bylo definitivně rozhodnuto. 

Stejně jako na Zličíně jí bohužel nepřišla ani jedna soupeřka….ale i tak je celkové 4.místo mezi 8 kluky hezký výsledek. 

No a abych nezapomněl, svůj první cyklokrosový závod, i když s rovnými řidítky, si vyzkoušela v kategoii open ženy i Verča. Bojovala statečně o bednu, ale nakonec odešla bohužel poražena. Ale získala zase cenné zkušenosti do budoucna.