Prosecké scottačení

Dne 09.09.2012 jsme se zúčastnili závodů v našem bydlišti na Proseku, kterému se říká Prosecké scottačení. Skutečně scottačení, protože hlavním sponzoruje je společnost Scott. Naši synové se účastnili několika kategorií. Ivar ve své 4-6 let a o jednu výš 7-9 let.

V první kategorii bylo přihlášeno 30 závodníků. Proto se jeli tři rozjížďky a jedno finále. První rozjížďku Ivar s přehledem vyhrál a tím se posunul do finále. Ve finále to tak jednoduché nebylo. Měl před sebou dva soupeře, kteří se však v technické pasáži srazili a Ivar je chladnokrevně předjel a svou kategorii vyhrál.

Takže máme zase další vítězství pro Sokol Veltěž.

V druhé kategorii 7-9 už to tak slavné nebylo. V rozjížďce jsme skončili v polovině startovního pole a tím jsme se do finále nedostali. Musíme ještě hodně trénovat!

Adam jel na kole s pomocnými kolečky a za asistence maminky se zdárně dostal do cíle i v travnatém terénu. V tomto případě, jsme se na bednu nevešli.