Představujeme nového sponzora – Dumrazdva s.r.o.

Je nám velikou ctí, že můžeme představit společnost DUMRAZDVA s.r.o. , která se od roku 2015 stává dalším významným partnerem našeho oddílu.  


 

Značku dumrazdva.cz a její filozofii založili dva architekti: Ing. Arch. Tomáš Děták a Mg.A, Martin Tesařík. Oba vystudovali Střední uměleckoprůmyslovou školu na Praze 3, obor nábytkářství. Poté absolvovali vysokou školu. Tomáš Děták ČVUT – Fakulta Architektury a Martin Tesařík – Vysokou umělecko-průmyslovou školu – Obor Architektura a design. 
Již během školy byl složen Ateliér Tesařík s.r.o. (1993), pod jehož značkou vznikaly především projekty staveb, interiérů a designu. Velké množství z těchto prací bylo přímo atelierem i zrealizováno. V roce 1999 byla založena odnož Ateliéru, společnost DUMRAZDVA s.r.o. pro výstavbu dřevěných domů. Během těchto let jsme nasbírali mnoho zkušeností na trhu a přinášíme vám domy opravdu pro každého a věříme že i k Vaší spokojenosti. 
Na projektování a výstavbě našich domů se podílejí pouze kvalifikovaní a profesně zdatní pracovníci, kteří svou práci neberou jen jako zaměstnání ale společně dýchají pro tuto věc.
Dům firmy DUMRAZDVA s.r.o. např. zvítězil v soutěži DŘEVĚNÁ STAVBA ROKU 2013 

Děkujeme za jejich podporu a přízeň.