Předfinále PP v Libuši

Tak máme za sebou další kolo Pražského poháru a opět velice úspěšnej závod ;-). 


Vezmu to, zas od nejmenších směrem nahoru 😉 v odrážedlech, jel malej Sam Szollos, vzal za to a do cíle si dojel tentokrát pro zlatou, v kolech 3-4r. jel Robík, kterej také super odstartoval a svoji stříbrnou pozici vzal start-cíl, v kolech 5-6let jel Štefan Szollos a i on si super jízdou vyjel stříbro, pak startoval Denis v kategorii kluci 7-8let dnes to sice nebylo na bednu,během závodu se projevila únava z rýmy a nočního pokašlávání k tomu, jeho kategorie namísto 2kol jela nakonec kola 3 a, ač skvěle odstartoval ve špičce pelotonu, nakonec mu síly stačily na uzavření top 5, Lukášek Novotný dojel do cíle na 20.místě . V další kategorii kluci 9-10let, jsme měli hned zastoupení 5 Sokoláků, kteří jeli na plné obrátky, Kýťa dokonce do posledního 3 kola vjížděl na 1 pozici, ale do cíle dojel na 6.místě, co se stalo ti asi nejlíp řekne sám ;-), hned za ním Adam 7, Matěj 8, Marek 18 a Ríša na 19.místě. 
Velké zastoupení jsme měli i v dalších starších kategoriích, ale jejich výsledky bude muset poskytnout někdo další, když jsem byla v prezentaci tak je neměli, ještě zpracované, ale myslím si, že jak Fíla tak Jonáš to zmákli někde do top 10 a z holek Zuzka 1, Anetka myslím 2 a Naty jsem bohužel nestihla zaznamenat, bo jsme s nastydlýkem Dendou jeli domu. 
Tak to je další závod PP, kde nás čeká 25.9. poslední kolo ve Kbelích, tak snad i tam to půjde takhle bezva a naši pořádně zahýbou i celkovým pořadím ;-).
Ahojky na tréninku nebo středečním závodě ;-). 
Andrea a naše banda Vašíčků