Opět úspěšný začátek – tentokrát v cyklocrossech

Dne 28. 9. 2015 jsme se zúčastnili prvního závodu CX ve Slaném. Přijeli tam Zuzka, Anetka, Verča, Adam H. a já. Celý závod se jel v okolí plochodrážního stadionu v městě Slaný.

Odstartovala jsem cca 8, ale během poloviny kola jsem se dotáhla na skupinu od 3. do 5. místa. První dvě holky nebyly tak daleko a dojela jsem si je v kopci před cílem. Do druhého kola jsem jela ve trojici prvních tří. Celé druhé a třetí kolo jsem se tam nějak udržela, ale v posledním kopci jsem jednu holku utrhla a k cíli už sem jela jenom s jednou. Těsně před cílovou rovinkou jsem za to vzala a nastoupila. A tím jsem VYHRÁLA!!!

Ale ostatní holky z našeho týmu se taky neflákaly. Protože Zuzka dojela na 6. místě a to jí nebylo moc dobře a Anetka dojela hned dvě místa za ní. Verča byla druhá 2004. Pro Adama to byl první cyklocrossový závod, bohužel ho těsně před nájezdem do posledního kola odvolali. Mimochoden v kadetkách vedeme soutěž družstev, sice jenom o dva body, ale i ty se počítají, ne?

Doufám, že se tam všem líbilo, tak jako mě.