Nominace na ME v kategoriích U15 a U17 !

Dnes byla oficiálně oznámena nominace na srpnové Mistrovství Evropy MTB Cross Country v kategoriích do 15 let (U15) a do 17 let (U17). 

Českou Republiku budou reprezentovat 4 dívky a hned tři závodnice z našeho oddílu !!!. Zatímco pro Magdalenu to bude již třetí účast na ME – tentokrát poprvé v kategorii U17, pro Zuzanu to bude již druhá účast – letos naposledy v U15, tak Aneta si odbude svoji reprezentační premiéru ! 

Sokol Veltěž vynikající prací s mládeží opět potvrdil, že je už „skoro tradičním“ dodavatelem reprezentantek v těchto věkových kategoriích. 

Kompletní nominační list je v pdf souboru.  Všechny během jednoho týdne čekají tyto disciplíny : 

– Team Time Trial – týmová časovka
– XCO Team Relay – štafety 
– XCO Combined – technický parkůr a stíhačka
– XC X-Large – minimaraton
– XCO – olympijské cross-country 
Na startu se sejde 62 týmů v kategorii U15 a 74 týmů v kategorii U17 z celkem 20 zemí Evropy. Každý tým má tři členy, z toho minimálně jeden člen musí být dívka. Hodnotí se jednak celkové pořadí jednotlivců, tak i celkové pořadí týmů.  
Takže od 15. do 19. srpna držíme palce !