Můj nejpovedenější cyklokros

Dne 11. listopadu jsme jeli na cyklokros do části Prahy – Řepy. V 10:00 jsem startovala já.

Od startu jsem se s holkama dobře držela. V kopcích i v technice jsem se cítila silnější. Kolo co kolo se mi jelo lépe, protože jsem se posouvala více a více dopředu. Tento závod byl šťastný, protože jsem si sílu udržela na celá tři kola. A to přesto, že na trati byl dlouhý prudký kopec a schody.

Byl to můj nejpovedenější závod ze všech cyklokrosů, protože jsem nebyla ani poslední, ani předposlední, ale dokonce až pátá od konce. Dokonce jsem dala jednu minutu soupeřce, kterou jsem poprvé letos porazila.

Přibližně o půlhodiny později startoval Lukáš s Matějem. Lukáš po nemoci a pádu byl kolem pátého místa od zadu a Matěj kousek za ním.