Mistrovství Evropy U15 & U17 – Stattegg

HOLKY VELKÉ DÍKY !! 

Mise ME úspěšně dokončena. Ze Sokola Veltěž 3 reprezentantky, Zuzka veze první  medaili pro náš oddíl z Mistrovství Evropy – bronz. Anetka jako prvoročka obsadila 10.místo a Madla v těžké konkurenci 75 kadetek vybojovala 17. místo. A v konkurenci 65 týmů U15 se prosadily oba dva týmy. Ten se Zuzkou – 3.místo a s Anetkou 5. místo.  
 


Den 5 – XCO – olympijské cross country

Bleskově : 
Zuzka po dnešním 4. místě veze celkově z ME BRONZ !!!!! Anetka dojela dnes po defektu na vynikajícím 14.místě a celkově skončila na 10. místě !!!!
A druhou bronzovou medaili z ME pro naši výpravu získal David Šulc ! 
Výsledky U15 zde
Madla dnes 19.místo a celkově na  pořád super 17. místě ! 
Výsledky U17 zde.
 

Den 4 – XC X-large – minimaraton

Tak se držte, dnes asi nejvíce „Czech day“, který kazí jen Samův defekt ze 4.místa. Ale postupně. 
Dnes hodně těžká etapa, asi 12 km , první půlka pořád do kopce asi 400m převýšení a pak od vodárny zase jenom dolů, po mokrých kamenech a kořenech. 
U15 kluci – hned v první kategorii – CINK ! Dave Šulc vybojoval bronz ! Ale hlavně všichni 4 kluci se vešli do první patnáctky. 
U15 holky – Zuzka odjela v první skupině šesti holek, na kterou se dotáhla Aneta. Pak Zuzka v závěrečné části stoupání rozdala trochu bolesti soupeřkám a do depa za vrcholem přijela první, Aneta pak neskutečně čtvrtá. Ve zbytku sjezdu sice každá jedno místo ztratila, ale dnes druhý CINK ! Zuzi – stříbro, Aneta 5 ! Vyhlašují vždy TOP10, takže Anet jde na velké podium ! 
Výsledky U15 zde
Co to znamená ? Zuzka bojuje stále více reálněji o medaili na ME ! Aneta se zřejmě posouvá do první desítky, a v týmech určitě neklesneme, možná se to trochu vylepší (doposud 3., resp. 6. místo) 
U17 – kluci – životní závod jel Sam, kterého v závěrečné části sjezdu postihl defekt předního kola a propad pořadím ze 4.místa. 
U17 – holky – skvělý závod jela Madla, která se doposud tak nějak míjela s formou. Výborně zvládla výjezd a to tak, že s rakušankou rozvěsily v závěru kopce skupinu za odjetou dvojicí. V depu jela 5.místo, Terka 7.místo. V cíli si pořadí prohodily a pár pozic ztratily. Celkově 8, resp. pro Madlu 9. místo. Takže pro Madlu první TOP10 podium ! A hlavně spravená chuť, neboť jela s holkama, od kterých včera dostala 4 minuty. 
Výsledky U17 zde
A zítra závěrečné těžké XCO na 3 kola, a asi zase na mokru, neboť opět prší….


Den 3 – XCO Combined – technický parkůr a stíhačka

Aneta se Zuzkou moc pěkně dnes. Po technice 12. resp. 30. místo, po stíhačce Zuzka 5. a Aneta 15. V celkovém průběžném pořadí – Zuzka je na 4.místě a útočí na medaili !! Aneta je už 11. 
Moc hezky i všichni kluci.
Výsledky U15f&m zde.
V  průběžném pořadí týmů drží team A – 3. místo a tým B je na 6. místě
Madla přes vynikající začátek v technice pokazila několik lehčích úseků a zůstala hodně za svým očekáváním – vyjížděla až kolem 30. místa. Před závodem sprchlo a k tomu si vybrala hodně slabou chvilku. Dojela na 29. místě. Zato excelovala a perfektní stíhačku předvedla Terka Sásková z cca 35. místa se probojovala až na 9. místo. 
Kluci také všichni v první půlce, navíc životní závod zajel Fanda Honsa. 
Výsledky U17f zde
Výsledky U17m zde
Zítra nás čeka minimaraton, 12 km asi 500m převýšení, včetně hodně mokrého a klouzavého sjezdu. Den 2 – XCO Team Relay – štafety

Další krásné zápisy. V kategorii U15 sahalo po medaili družstvo se Zuzkou – 4. místo ! Team s Anetou skončil na vynikajícím 12.místě ! 
Výsledky U15 zde.
V U17 team „A“ obsadil nadherné 9. místo, tým „B“ dojel na 33. místě. Ne každý den je posvícení, Dan si na prvním úseku vybral špatnou chvilku a předával na cca 54. místě – Madla s Fandou to dotáhli na konečnou 33., ale jedeme dál. 
Výsledky U17 zde.
Zítra nás čeká technika a pak odpolední stíhačka. 

Den 1 – Team Time Trial – týmová časovka

Tak hned první den jedeme BOMBY !!!! Tým se Zuzkou vyhrál !!! 


Neuvěřitelný výsledek ! 

Anetka se svým týmem obsadila slušné 32. místo ze 60 týmů. 
Výsledky kategorie U15 jsou zde

A kategorii U17 rozjeli velmi slušně závod obě dvě družstva. 
Tým, v kterém bojuje Madla obsadil 23.místo, druhý tým byl 30. z 75 týmů.  
Výsledky kategorie U17 jsou zde

Počasí nám zatím moc nepřeje, trochu zapršelo, dnes na prologu to ještě šlo, ale zítra na štafetě v lese to bude asi maso. 

A ještě aktuální link na online výsledky 2016

Časy startů zítra : 

U15 (Zuzka a Aneta) 13:30
U17 (Madla)  17:30 
 
Den 0
Navazujeme na aktualitu, která nám udělala velikou radost.  


Madla, Zuzka a Aneta jsou od včera na závěrečném soustředění v Kutné Hoře. A v pondělí to vypukne. Čeká nám týmová časovka, časy startů našich holek:
17:50:30 Aneta
17:51:00 Zuzka
18.34:00 Madla 

Pokud to chcete sledovat online – tak minulý rok měřila společnost raceresult (letošní link tak ještě nemají), odkaz na loňské výsledky jsou zde