Mistrovství ČR v cyklokrosu již tento víkend !!

V sobotu 10.prosince 2016 definitivně uzavřeme letošní cyklistickou závodní sezónu Mistrovstvím ČR v Uničově. A máme hned několik důvodů vzhlížet mistráku s těmi možná i nejvyššími očekáváními…… 


Od posledního reportu máme během listopadu za sebou celkem 6 závodů, kdy jsme vždycky v kategorii kadetek získali dvě medaile. 
Madla zvítězila v Holých Vrších a v Milovicích, Kristýna v Kolíně a Jabkenicích. Na stupních tyto dvě zmíněné slečny dokázala 2x doplnit premiérovým bronzem Zuzka v Kolíně a ve Slaném. Životní bronz pak také přidala Natka při generálce v Jabkenicích minulý víkend. Aneta pak má snad předplacené 4.místo a zatím na svou první medaili stále čeká….  Verča moc pěkně stabilně kolem 15.-20. místa. 

Filip se závod od závodu neustále zlepšoval a jezdil nakonec těsně za hranicí první desítky. Kýťa, když má den – tak to střelí do dvacky, a Proky s Vojtou v Jabkenicích zapsali své první cyklokrosé body do žebříčku. 

Kdy tedy máte pořádně fandit ? 

9:45 – Kadetky 
10:25 – Žáci 

A proč ? Protože to potřebujeme ! Vždyť v posledních třech závodech dojela pětice našich holek do šestého místa ! A čelo je letos tak vyrovnané, že na medaili si může sáhnout kdokoliv z této první šestky. 

Nyní sice nevíme, kolik medailí z MČR a zda vůbec budeme moci slavit, ale něco málo prozradíme již teď. 

Magdalena se s předstihem stala vítězkou celkového seriálu ČP TOI TOI Cup 2016 v kategorii Kadetek. 


A naše holky s předhledem ovládli soutěž týmů v kategorii Kadetek. 

Na této fotce ještě chybí Kristýna, která se dost často pohybuje na čele závodu a veze za sebou oranžové vagonky.

foto Jiří Sedláček

Tyto obě dvě prvenství jsou premiérové v historii Sokola !! 
Na závěr přidáme pár fotek, kdy na cyklokrosu není nouze o zajímavé momenty. 

foto Michal Červený


foto Michal Červený

foto Jiří Sedláček
  

foto Jiří Sedláček


foto Jiří Sedláček


foto Jiří Sedláček


foto Jiří Sedláček


foto Jiří Sedláček

Máme velkou radost, že patříme k těm šikovnějším a skoro celý tým volí způsob překonání v sedle. Není to standardem, vždyť v ženách to skákala jen jedna závodnice.