Medailové žně ve Kbelích

V sobotu dopoledne v rámci UAC MTB poháru pořádali Kbeláci dětské závody. My jsme to vzali cestou na MTB Cup do Liberce a pojali jako předstartovní přípravu.

A naše barvy byly jaksepatří vidět !

V kategorii dívek od 7 do 11 let vyhrála Majda před Verunkou (ta ještě na trati zabloudila….) a na pěkném pátém místě dojela Pavlínka. Ta díky velkému věkovému rozpětí bojovala jako prvoročák a sbírala cenné zkušenosti.
výsledky 7-11 let

V kategorii chlapců 12-14 let se oba naši borci po vlažnějším začátku propracovali na čelo závodu. Kluci si krásně pomohli na rovinkách i v kopcích a své pozice na závěrečné louce kontrolovali a závod si užili. První a druhé místo se počítají !
výsledky 12-14 let

Odpoledne jel svůj závod Táda a v druhém závodě UAC poháru obsadil vynikající 3.místo celkově (po opravě výsledků !! ) a 1. v UAC kategorii. A v neposlední řadě získal první skalp dalších několika závodníků. Gratulujeme !