Medaile z prázdninové Višňovky

přetiskuji aktualitu od Andy:

V neděli jsem se s Robíkem vydala, cca po roce na závod Bike ranch do Višňovky, kde jsme měli ve 20ti palcových kolech mezi 8 startujícími, opět dvojí zastoupení. 

Na start se postavil, jak Dominik Kameník, který to hned od startu rozjel na 1.pozici, tak Štěpán Bulvas, kterému se start malonko nepovedl a odstartoval cca někde na 5.místě / mohl k tomu přispět i spadlý řetěz, těsně před startem, čehož si naštěstí jeho táta všiml a řetěz včas nahodil / jak mě pak říkal / do 2 kola projížděli kluci na 2 a 3.místě, protože Štěpán na dlouhé trati, fakt super zamakal a dotáhl se na 3.místo, těsně za Dominika jedoucího na 2.pozici, který se rval o každý metr tratě taky s vervou. No a jak Štěpán na trati během 2 kol neskutečně zamakal je vidět na tom, že do cíle se nakonec přiřítil na 1.místě s náskokem 16 vteřin na druhého závodníka / viz.foto z vyhlášení / , kterého jsem přes projíždějící holky do dalšího kola nezaznamenala a tak jsem si myslela, že Dominik je na 3.místě, ale stalo se a tak Dominik nakonec dojel na skvělém 4.místě. Při vyhlašování, mu to bylo líto a proběhlo i pár slz, ale říkala jsem mu, že i 4.místo je super a posun vpřed, protože minule tam byl 5 a příště, to třeba cinkne i jemu ;-). Takže pro Sokol Veltěž cinkla zlatá díky Štěpánovi Bulvasovi a k tomu i super 4.místo Dominika Kameníka ;-). 

A zmíním i Izabelku Bulvasovou, která na startu kluci+holky dojela 2 , ale v holkách měla 1.místo na startu, takže i tady zlatá v odrážedlech 😉 vedle Izabelky stál na startu i Robík, kterej koukal kolem, zaspal start, zatím co Izi vyrazila s vedoucím klukem vpřed, pak ji Robík předjel a po průjezdu do 2 kola ze 3 , při pokusu o předjetí vedoucího závodníka se ve zúžení do zatáčky zarazil pravou nohou o nohu od zábrany, takže se tam omotal a přišel pád, začal brečet a, že ho bolí pravé koleno a tak závod nakonec vzdal, což nás oba zamrzelo proto, že chtěl vyhrát medaili pro Dendu, bo se mu stýská, ale jak se říká “ když to nejde, tak to prostě nejde “ a kor vstaneš-li zadečkem napřed :-D. Důležitý je, že koleno je oki a Robík má chuť jezdit dál ;-). Toť mé slohové shrnutí 😀 dnešního závodu Bike ranch, fotky z vyhlášení v příloze 😉 
Andrea