Malí oranžáci také pěkně reprezentovali

V rámci urychlení zveřejnění umísťuji reportáž od Jonáše pod svým nickem : 

Minulý víkend jsme byli s bráchou Matějem na závodech Libereckého Spinfitu v Doksech. Bylo pěkné vedro a trať byla docela náročná. Kořeny v lese celkem šly ale svah k chatkám ( v kempu) nám dal hodně  zabrat. V Žácích 2 vybojoval Kýťa 2.místo a já jsem dojel na 4. místě (Adam Hošek 7.místo). V Žákyních 2 zabodovala Pavlína Kuchařová 3.místem , Matěj byl v Žácích 1 na 8.místě.
 
Tento víkend jsme jeli v sobotu další závod Libereckého Spinfitu  – Malevil v Jablonném v Podještědí. Byla celkem zima a taky chvílemi pršelo, ale i tak to byl pro Sokol Veltěž úspěch (moje první medaile :). Trať vedla mezi ohradami zvířat v minizoo a nebyla moc náročná. V mojí kategorii byl na 2.místě Kýťa a já jsem byl třetí (Adam Hošek 7., Jarda 10.)  . Brácha Matěj dojel v Žácích 1 na 5.místě. Pavlína Kuchařová dojela 3.
 
A v neděli se jel Česyk – O pohár Čerčan. Taky chvílemi  pršelo, takže trať v lese byla pěkně bahnitá, ale pádů naštěstí moc nebylo (až na tátu v závodě Tatínků :)). Držel jsem si v kategorii Letounů druhé místo, ale v posledním okruhu se mi podařilo předjet i závodníka z místního RoRace Teamu Pyšely. Takže jsem na trati, která se mi nejvíc  líbí, nakonec vyhrál; jako 4. dojel Prokop Miňovský (Vojta Suchý 8.místo). 
V Poletuchách vyhrál Kýťa , Adam Hošek dojel na 6.místě, brácha Matěj na 8.místě. 
Pavlína Kuchařová opět medaile – 3.místo v Letounech. 
Natálka Klímová suveréně vyhrála Elitku  a Katka Suchá zajela ve stejné kategorii super 3. místo.