Madla si odskočila pro 2 tituly Mistryně ČR v MTBO !

O víkendu 17.-18.9.2016 si odskočily holky na Mistrovství ČR v MTBO na krátké (Middle) a klasické (Long) trati. Tratě to byly v hodně náročných a kopcovitých terénech v okolí Jablonce nad Nisou, které byly ještě ztíženy mlhou a deštivým počasím – jak někdo trefně poznamenal, ani psal by nevyhnal.

I přes chyby na mapě Madlu neuvěřtelně po oba dny podržela cyklistika a odvezla si dva tituly Mistryně ČR !!

Verča jela odvážně také v kat. W17 a byla dvakrát čtvrtá, ale hlavně v neděli ztratila bronzovou pozici 2 kontroly před cílem. Ztráta 2 minuty na skoro 2 hodinách bloudění po lese je jen jedna malá chybka.

Fotečka je ze sobotního vyhlášení – konečně jedna fotka, na které je vidět, že Madla je „malou holkou“ -:)

A z nedělních závodu máme video dojezdu do cíle

který jeden z účastníků tohoto závodu popsal ve své reportáži svého premiérového startu na MTBO takto :

Šinu si to na sběrku a do cíle mě čeká ještě pořádný technický sjezd. Řada zatáček nahoru-dolu, vlevo-vpravo. No nic pro mě.