Madla reprezentuje na ME v kategorii U15 !

Příští týden bude Madla reprezentovat na Mistrovství Evropy v kategorii do 15 let. 

Na startu bude 63 holek ze 16 zemí a na všechny během týdne čekají tyto disciplíny :

– Team Time Trial – týmová časovka
– XCO Team Relay – štafety
– XCO Combined – technický parkůr a stíhačka
– XC X-Large – minimaraton
– XCO – olympijské cross-country 

Držme jí proto palce, ať si to Madla v Rakousku užije.

Protože netušíme, kolik bude času a jaké budou možností na on-line informování, tak přikládáme link na časomíru.

LINK Live-Timing Results 2014

Pondělí 11.8. 17:39:30 Teamová časovka 
Dnes ve větrné a deštové loterii jsme vybojovali 37.místo. Nic moc se neděje, tento výsledek se nikam nepočítá. Tento sprintík slouží pouze k vybojování pozice na startu zítřejší štafety. Pojedeme zřejmě v pořadí : Kuba, Madla, Marcel
P.S. Kdosi dnes trefně poznamenal, asi se přihlásíme do U17, neboť tam by náš čas stačil na 22.místo -:)
P.S.2. Tak hnusné počasí, že zrušili i otevírací ceremoniál….

Úterý 12.8. 14:00:00 Teamová štafeta
Tak tu máme druhý den Bedřichov -:( Pro neznalé tohoto termínu, tak „Na samotě u lesa“ -:( pokud ještě netušíte, tak prostě druhý den slovy klasika „chčije a chčije“. Není možno se udržet v suchu, louka se stany plave a do cíle dojíždí bahnité koule. Nicméně……
naši borci ve štafetě zajeli vynikající 22.místo !!! tedy aspoň my všichni tady si to myslíme, že je to vynikající.
P.S.Zítra nás má čekat technický trial a pak stíhačka. nicméně se proslýchá, že se něco z techniky kvůli bahnu bude rušit a možná se pojede i méně kol.
P.S.2. Zahajovací ceremoniál opět kvůli počasí zrušen…
P.S.3. Moc fotek nemáme, tak aspoň něco

Středa 13.8. 9:00:00 Technický parkúr holky, 10:00:00 Kluci
Středa 13.8. 13:45:00 Stíhačka XCO holky, 14:45:00 Kluci
Už zase prší. Dopoledne sice bez deště, ale i tak technika pouze na betonu. Les byl zrušen úplně, a nahrazen dalšími 3 sekcemi na betonu. Předvedli jsme sice maximum, neboť to moc netrénujeme. Takže na nejlepší nám něco schází, a navíc si všichni vybrali svou dávky nervozity.
Do Gundersenovy stíhačky jdeme hodně zezadu a s velkou ztrátou, ale všichni se v rámci možností posunuli dopředu. Trať nejvíce bahnitá za dobu, co tu jsme, hodně běhání…. Trpí technika a doprovod při mytí kol. Cykloboty totálka nažmach.
Výsledky velice slušné :
Madla 28. místo z 64
Kuba 47. místo z 119
Marcel 83. místo z 119

Průběžné celkové pořadí :
Madla 22. místo  (5. místo v prvoročkách !!! )
Kuba 42. místo
Marcel 68. místo

Zítra jdeme za deště do XCO-Large okruhu – cca 12 km, 500m výškových. Dnes projeto tréninkově a mé pocity – kopec jako sviňa, a sjezdy plné rockgardnů, kořenů – nejlépe šikmo svahem a bahna. Lehnul jsem jenom 2x a asi 5x dobrovolně tlačil – děti jezdí všechno a dost rychle.
P.S. Otevírací ceremoniál zrušen definitivně – jak jinak, kvůli počasí….

Čtvrtek 14.8. 9:30:00 XCO-Large kluci, 9:55:00 holky
Před dneškem byl náš tým na celkovém 25. místě týmového pořadí. A po náročném XC Large okruhu čekáme posun kupředu. Všichni naši závoďáci jeli perfektně. Nejdříve Marcel a Kuba vyjeli na šotolinový kopec na cca 35.místě, resp. 40. místě, poté Madla byla po tomto úseku na 18.místě. Marcel se v brdkách po hřebeni prokousal na asi 25.místo, Kuba atakoval 30-tku. Madla pak bojovala na úrovni 15. místa. Ve sjezdu jsme sice pár míst ztratili, ale konečné pořadí je pro všechny nejlepší tento týden !
Marcel – 29. místo
Kuba – 32. místo
Majda – 19. místo
P.S. Odjeli jsme to sice bez deště, ale hned po dojezdu zase „chcanec“ , asi aby trať XCO do zítřka třeba nevyschla….
P.S.2. dnes máme fázi „ležing“, masáž a vůbec sbíraní sil na poslední závod zítra. Únava se pomalu hlásí o slovo.

Už to víme :
Průběžné celkové pořadí po dnešku:
Madla 21. místo  (udržela 5. místo v prvoročkách !!! )
Kuba 34. místo (posun 8 míst)
Marcel 52. místo (posun 16 míst)

A v týmech jsme už na 18. místě (posun 7 míst) !!!

P.S.3. Zítra se nejede XCO závod – nesjízdná a neregulérní trať. Takže místo absence této „etapy“ se pojede ještě jednou dnešní závod.

Pátek 15.8. 9:30:00 XCO-Large kluci, 9:55:00 holky
Všichni naši vyrazili plni odhodlání vylepšit svůj včerejší výkon. Kuba a Madla rozjeli svůj závod výrazně lépe než o den dříve, nicméně ve sjezdu se trochu propadli. Marcel si vybral svůj asi nejslabší den, přesto ale skončil bezpečně v první půlce startovního pole.

Madla 22. místo / 20. místo  (dnes/celkově) + 6.místo v prvoročkách
Kuba 30.místo / 32. místo
Marcel 54.místo / 51. místo

A v týmech vynikající 19.místo !

Takže jsme snad úplnou ostudu neudělali -:)