Jeden ze zlatých cyklokrosů

Dnes 29. 12. 2013 jsem se, jako jediná z našeho oddílu, zúčastnila cyklistického závodu na Pražském cyklokrosu. Kdo tam už jel na bajku, tak už tuto trať jel, protože byla skoro stejná.

Na startu jsme byli čtyři kluci (žáci) a já. Takže mi pořadatelé ZASE nesehnali konkurenci -:) Po prvé v cyklokrosu se mi podařil start -:) Byla jsem první hned po startu (jak později uvidíte ve videu). Tak tedy jedu první, vjedeme do techniky a já za sebou táhnu jenom jednoho kluka!

První pár vlnek (do kopce, z kopce) a začínám mít malý náskok a BUM spadl mi řetěz. Slézám a nandavám ho – a ten kluk mě předjíždí. Mám nandáno a jedu dál. Dojíždím ho a předjíždím. Najíždíme do druhého kola a jedu na první pozici. Opět získávám menší náskok a BUM, znovu mi spadl řetěz do drátů. Znovu slézám a nasazuju a ten kluk je opět přede mnou. Dojíždím ho, už ho skoro mám a do třetice všeho dobrého, řetěz je zase dole! Zase o kousek mi poodjíždí.

Jsme ve třetím kole a já kvůli tomu řetězu už raději skoro neřadím. Už jsem za jeho zadním kolem a předjíždím ho. Přede mnou je poslední sjezd a výběh. Ve sjezdu jsem stále první a ve výběhu také. Naskakuji a našlapuji rychleji a do cílové rovinky přijíždím jako první. Sama z toho mám dobrý pocit, protože jsem porazila všechny kluky.

Až strýček YouTube přechroustá zmiňovaný materiál, bude k vidění zde.