Houštěcký cyklomaraton – medailové umístění nejmenších členů našeho oddílu

   V sobotu 27.6. se konal ve Staré Boleslavi MTB Houštěcký cyklomaraton. Z našeho oddílu se jej zúčastnili Ti nejmenší: Pavlínka, Verča, Madlenka a Matěj. V nejmenší smíšené kategorii obsadila Pavlínka krásné třetí místo a zahájila úspěšné tažení našeho oddílu na této akci. Bohužel jsme spolu nenavolili výhodný převod pro rovinatou trať a možná i díky této chybičce přišla ještě o lepší umístění.

  V další kategorii startovala Verunka a nevedlo se jí vůbec špatně, nicméně věkový rozdíl zmařil její šance na větší úspěch, patřila ve své kategorii k nejmladším. S napětím jsme v další dívčí kategorii sledovali počínání Madlenky. Tato kategorie jela již dva okruhy a k suverénnímu výkonu není co dodávat: Už při průjezdu do druhého kola měla obrovský náskok před druhou v pořadí. Svojí kategorii jednoznačně vyhrála a neztratila se ani ve v té vyšší.

  Konkurence v Matějově případě (kategorie chlapci 97-98) byla obrovská a tak jsme se dalšího kovu nedočkali. Přesto to byl příjemně strávený den na tuto dobu v příjemném počasí.

Výsledky: http://cyklocelakovice.cz/eshop/index.php/vysledky