Hodně nabitý víkend

Uplynulý víkend se nesl ve znamení spousty akcí a několika různých místech.


Pokusíme se přinést stručný přehled, neboť naše dresy byly opět hodně vysoko ! 

V sobotu nás úspěšně reprezentoval Ríša a Vojta na závodech v Houšťce. Ríša v dětských závodech bral výborné 3.místo a Vojta se blýsknul skvělým 11.místem absolutního pořadí na krátké trati. 

Další zastávkou byl další díl SPINFIT seriálu na ranči Malevil. Na těžké, mokré a bahnité trati se o tři stříbra postarali Adam, Denis a Robin. 

V neděli pak hodně našich závoďáků vyrazila na Česyk. Žádná ze spolupracujích agentur ještě nedodala ani ofic. výsledky ani fotečky, takže pouze co odcvrdlikala posázavská sojka. Fíla suveréně ovládl Elitku, Kýťa přes pád a technický problém dosáhl na stříbro, Matěj smolně třetí, když padl v boji o první flek v cílové rovince. A ostatní se vešli tradičně do první desítky. doplněno od očitého připodotýkatel a reportéra:
Ale co já vím:

Poletuchy:
Matěj v cílové rovině pád při boji o první místo a dojel třetí…
Miki zase čtvrtej 
Oba dva cítili šanci se poprat s tím před ním a ani jednomu to nevyšlo (Miki někde v lese když chtěl předjet nakonec druhého o sebe zavadili a spadnul)
Péťa M. 6tý, start s lehkým převodem, ale nakonec jich spousty předjel

Letouni:
Kýťa pád a spadlý řetěz….jinak by asi vyhrál 2místo
A potom tuším:
Jonáš 6
Vojta 7
Prokop….nevím 10?

Elitka:
Katka Suchá tuším 6
Simona 7
Julie poslední…zavřeli jí u stromu pana …? Po startu a než se opravilo kolo jí zavřeli zaváděcí a jela 4 plný kola….
Takže bylo pár slz…. 
V neděli se pak Ríša vydal na MTBO do Kralup. 

(jen doplnění k orieňtáku MTBO Kralupy od parťáka)
Ríša (ve dvojici se mnou) 10. místo ze 17. startujících mužských dvojic, jako jediný dítě ve dvojici. O kousek nám uniklo 9. místo díky odpočtu bodů za návrat opožděný o 6 min. Bylo to velmi silně obsazeno. Musím ho hodně pochválit, makal až do posledních chvil, i když už bylo na něm vidět, že nemůže. Za 3 hod a 6 min jsme posbírali 9 kontrol a najeli jsme cca 36 km v nejrůznějším terénu přes asfaltky, lesní cesty (s loužema i bez louží) ale taky i tlačení kola po skalnatém kopci nahoru a pak zase dolů.


A ostatní také nezáhaleli. Trochu výškových metrů a následných krkolomných sjezdů nasbírala hlavně naše děvčata.  A zatímco trenéři briefovali u třetího pivínka…..

tak holky se houpaly 
a bavily místní DH honoraci