Finále v Bořitově = úspěšná mise

V neděli jsme se zúčastníli posledního závodu ze seriálu MTB Artézia Cup 2010. Naší největší nadějí po dvou odjetých závodech byla Verča, která měla jedno druhé a jedno první místo.

Samozřejmě její největší soupeřka stála na startu též….

Verča zuby nechty uvisela celé první kolo za svou soupeřkou (cca o hlavu větší – asi ji více zalívají) a při nájezdu do druhého kola měla cca 2-3m ztrátu.
Tatínek soupeřky celou dobu běžel podle trati, fandil a povzbuzoval co to jen šlo. Verča na konci rovinky před poslední zatáčkou před cílem našla zbytek sil a soupeřku vnějškem předjela

a správným najetím do zatáčky jí nedala vůbec žádnou šanci. Tak tedy vítězství ve třetím dějství a potvrzení celkového vítězství v seriálu !  

Takže ještě jednou : VERČA – celkové 1.MÍSTO v seriálu MTB Artezia Cup 2010 z 10 startujících 

Madla se pokusila o prakticky nemožné. Zajet extra super výsledek a předstihnout některou ze svých soupeřek (které ještě mimochodem nikdy neporazila). I přes statečný boj , bohužel i tentokrát byly tři holky nad její síly. Opět brambory a 15 vteřin za vítězkou. Na stupních vítězů za celý seriál se tedy žádné překvapení nekonalo. Ty tři holčiny si to rozebrali. 

MADLA – celkové 4.MÍSTO v seriálu MTB Artezia Cup 2010 ze 17 startujících 

Tentokrát se mi trať postavená pořadateli zdála velmi pěkně jezdivá, i po projetí před závodem si ji Matěj s Madlou pochvalovali. Matěj zajel velmi šlušně všechny 3 kopce,

ale trochu mu pak scházela agresivita na rovinkách. Jak říká Přéma – hlava nebrala. Dnes na začátku druhé poloviny ve výsledcích (7.místo). Nicméně celkově skočil (hlavně díky tomu, že 3 kluci vynechali jeden závod-:)) na celkové 5.místo v seriálu !!! 

MATĚJ – celkové 5.MÍSTO v seriálu MTB Artezia Cup 2010 ze 25 startujících 

Výsledky za 3.závod

Výsledky za seriál MTB Artézia Cup 2010