Dřínovský kros

V sobotu 28.5. se konal druhý závod ze seriálu „ Dolno-vltavského běžeckého poháru“ Dřínovský kros v němž náš oddíl reprezentavaly naše mladé naděje Evelda a Pája. Start byl v dopoledních hodinách na vršku dřínovského kopce v areálu hřiště, počasí vyšlo ideální, slunečné.
Nejdříve došlo ke startu těch nejmenších. Zde Evelda ve své kategorii obsadila krásné 2. místo z šesti závodnic.

V kategorri 5-6 let dívky běžela Pavlínka v kategorii čítající 7 závodnic. Tuto kategorii na 100m ovládla a doběhla si pro letošní první zlato.

Pro náš oddíl to znamená stříbro a zlato a zlepšení vůči předchozímu dílu tohoto seriálu vždy o jeden stupeň. Seriál pokračuje dále posledním 3. závodem v Mířejovicích, kterého se bohužel holky nezúčastní, neb koliduje s termínem dovolené a tak se budem těšit na další jednotlivé závody.