Doslova zlatý hřeb cyklokrosové sezóny

Dne 12. 12. 2015 byl den D pro všechny děti, jezdící cyklokros, od žáků po juniory. Naše seskupení bylo z většiny zastoupené děvčaty (Zuzka, Anetka, Naty, Verča a já), ale byli tam i Kýťa s Adamem. Poprvé za tuto sezónu jsme startovali rozděleně tvz. holky zvlášť a kluci zvlášť. My holky jsme startovaly už v 9: 20.
Odstartovala jsem standardně kolem desítky, ale velmi rychle se mi podařilo dostat se do čela (cca 4 pozice). Nějak jsem se v prvním kole udržela ve vedoucí skupince a do druhého kola jsem najížděla z trojky. U depa jsem šla na první a zabrala jsem. Natáhlo se to a já se stále snažila udržovat tempo. V malém, ale technicky těžkém kopečku se mi podařilo o pár metrů poodjet a i takovýto malý náskok se hodně těžce sjíždí. Zkrátka, tento malinký náskok se začal pomalu zvyšovat, až z něj po třech kolech bylo 40 vteřin.
Tento úspěch jsem si připsala k letošnímu Olympijskému vítězství na Letní olympiádě dětí a mládeže, titulu na MČR v MTB Cross Country, k 2. místu na Mistrovství ČR v Eliminátoru, 4. místu z ME v MTB Cross Country a k mnoha dalším úspěchům.

Výsledky ostatních:
Zuzka – 9. místo
Anetka – 13. místo
Naty – 18. místo
Verča – 19. místo
Kýťa – 28. místo
Adam – 33. místo

A ještě oficiální report na www.cyklokros.cz