Dětské závody v Houšťce

O uplynulém víkendu jsme zakončili nabitý červnový program dětskými závody v rámci cyklomaratonu v Houšťce a pak v neděli ještě MTBO dvojic v Kralupech.

Evelínka nechala odstrkovadlo už doma a zabojovala na svém mini okruhu v lese na plnohodnotném kole.

Verča s Pájou již měly naplánované dva velké okruhy ve tvaru osmičky. Verča odstartovala v těsném závěsu za Justýnou, kterou zná z Libereckého poháru a tyto dvě velmi rychle odjely zbytku startovního pole.

Za zmínku stojí, že již ve druhém kole předjely předjezdkyni…..Holky v tomto pořadí dojely do cíle, takže máme první dnešní medaili !!

Verča bere stříbro a to ještě na vynikajícím pátem místě dojela Pája – nejlepší z prvoročáků !  

V dalším startu se Adélka přimotala to hromadného pádu ze čtvrtého místa. Vzniklou ztrátu se už bohužel nepodařilo smazat. 

Madlenka se po startu ujala vedení a celý závod odvodila na prvním místě.

Dnes ji šlapala na paty pouze dobře jedoucí Lucka, v posledním kole šla dokonce před Madlu, ale nakonec ve spurtu Madla získala zlatou medaili !!

Radek v první rozjíždce vyjel pěkné třetí místo a musel čekat na časy borců z druhé rozjížďky. V ní jel Matěj Kdýr, který s námi chodí trénovat a po velmi pěkném taktickém výkonu kontroloval průběh této rozjíźky a zaslouženě vyhrál. Celkově se posunul na 3.místo a odsunul Radka na neoblíbenou bramboru.

A kromě hezkých obrázků je ještě připojeno krátké video :