Dětská Pražská Padesátka

Letošní rok jsme na Markétu vyslali kompletní pětičlenný tým ve složení Ivar, Verča, Madla, Luky a Máťa. Kromě závodu v jednotlivcích je zde také vypisována právě kategorie družstev. Do výsledku družstva se počítají tři nejlepší výsledky z pěti závodníků.

Ale postupně….

V nejmladší kategorii ovládl rozjížďku způsobem start-cíl malý Ivar.

O kategorii výše podobným způsobem rozsekala soupeřky i soupeře také Verča.

V této chvíli to vypadalo velmi nadějně i se soutěží družstev.

Do kategorie 2002-2003 se odvážně postavila i Verča a rozhodně se neztratila. Tato kategorie měla společný start i trať s kategorií Madly. Poprvé si, alespoň opticky, holky zasoutěžily proti sobě (výsledkově to bylo odděleno). Madla neměla svůj den a Verča ségře podlehla až na cílové pásce o pouhé 3 vteřiny. Nicméně Verča 5. místo a Madla 3.

Naše poslední želízka byly Lukáš s Matějem. Lukáš dokázal odjet ve dvojici, Matěj se držel v další trojici s malým odstupem. Pro nás bohužel, Lukášův parťák z úniku v kopci před cílem nádherně nastoupil a rozhodl tím o Lukášově stříbrné pozici, Matěj dokázal „pouze“ uviset až do cíle. Pro Máťu z toho nakonec byla brambora, neboť jeden ze závodníků před ním patřil do starší kategorie.

V soutěži týmů jsme dosáhli výsledku 4 bodů (1-1-2) a obsadili 2.místo, což nestačilo na vítěze, kteří měli body tři.

Výsledky po kategoriích a týmy.