Další vítězství našich nadějí ODOLKA 2010

 V neděli jsme se účastnili tradičních cyklozávodů v Odolené Vodě. Bohužel choroba mi nedovolila startovat a tak o reprezentaci našeho oddílu se museli postarat Ti nejmenší. Nejdříve v kategorii odrážedel startovala Evelínka Kuchařová a téměř jako nejmenší účastnice lehce zaspala na startu. Byl to její první start a ještě nevěděla, o co vlastně v takovém závodu jde. Nakonec z toho bylo 4. místo – mezi holkami druhé.

Letos se konečně na větším kole začíná zvykat i Pavlínka a tak „Bělouš“ byl nasazen na tento závod dětí do 7 let na okruhu cca. 1km dlouhém. Ačkoliv jí bylo teprve 5 vyhrála dívčí kategorii a neztratila se ani celkově.

V kategorii starších (do 15 let) za náš oddíl startovali nové mladé naděje: Matyáš a Šimon Dvořákovi. Oba si to rozdali o pěkné třetí místo v nabité kategorii.

Náš oddíl získal na této akci další medaile do své sbírky.

Výsledky:

http://aero.volejbal.cz/cz/fan-zona/akce-v-odolene-vode/cyklo-cross-country-jaro-2010-vysledky-400.html