Český pohár v cyklokrosu pokračoval v Jičíně

Po veleúspěšném prvním závodu ČP v cyklokrosu následoval tuto neděli druhý závod v městě Jičíně.

Závod to byl rychlý, zejména první část v lese a tak jezdilo početné pole dívek dost dlouho pohromadě a pořadí se pěkně přelévalo. První rozestupy se objevily v druhé části okruhu, která byla namotána na loukách a byla pěkně technická a členitá.

Pro naše barvy to dopadlo ještě lépe než v Táboře ! Pořadí na prvních pěti místech bylo sice stejné….

ale Natka dojela 7., Verča bojovala dlouho o 12.místo, ale ke konci okruhu jí došly síly a skončila opět 16. a Kačka si dojela pro své první body.

Následuje krátké průřezové video ze závodu kadetek.

Po kadetkách se na start postavili kluci a oni se také rvali o co nejlepší výsledek v tříkolovém závodě. Ostatně jak je vidět z krátkého videa – nic nevypustili.

Fíla a Kýťa na bodech, Adam a Vojtík těsně bez.

P.S. A pohled do průběžného pořadí kadetek po 2.závodech je moc hezký – co myslíte ?