Bronz pro Sokol na Řevničáku

Byl jsem tam sám a tak napíšu krátký report. Je fakt ošklivé počasí, ale na legendární UAC časovce do vrchu se přesto sešlo asi 100 lidí. Z našeho oddílu jsem tu však jen sám, nechápu. Vůbec se mi nechce rozjíždět je fakt kosa a každou chvíli prší. Registruji se pozdě a tak pojedu jako jeden z posledních. Dívám se na svoji kategorii a je nás tu dost: Mužík, Zahrada, Koubík, Šnajdr, Želina, atd.. Sednu do auta a mám ještě přes hodinu a tak pár minut dělám, že spím. Pak se obléknu do dlouhého a jdu se rozjet. Je to ospalé. Fakt mě to v tom počasí neba. Pak si vezmu krátké a jedu na start.
3 – 2 – 1 a jedu. Snažím se držet optimální kadenci. Na cestě jsou značeny kilometry do cíle a já mám odhadem spočteno, jak to mám asi jet. Na značce 5km mám 20s k dobru a to mě hodně vystraší z přepáleného startu. Dále jedu trochu volněji a na 4km jsem tak akorát v limitu. Asi to stoupání není zas tak konstantní jak se zdá. Ale říkám si furt jsem v limitu, tak to není tak špatné.

Bohužel na další značce mám už asi 10s zásek a tak lehce přidám, co mě překvapuje je to, že na další (2km) ztrácím ještě víc. Nakonec, poslední kilometr se snažím jet rychleji a posledních 500 m dávám regulerního špurta. Prostě jsem se ve střední části nekousl a dost to proflákal. Na ten závěr tam zbylo až moc. Trochu ostudný čas 13:36 na mém tachometru mi říká, že oproti minulým létům tam není žádný progres. Zkrátka jsem se Řevničák ještě nenaučil? Neudržím konstantní tempo nebo se nedokážu sám kousnout? 
Protože bylo ošklivě a rekordy se nedají čekat, zustávám na vyhlášení. Nakonec k mému překvapení 3. místo v B. Zkrátka někdy to vyjde a je to skoro zadarmo, někdy zase ne….

Výsledky: http://www.uac.cz/kalendar-zavodu/2011/silnice/ 

Výsledky na stránkách pořadatele: http://www.hobbyinclub.cz/article.php?id=656