Bombastické výkony na MČR v Milovicích

Dnes 13. 12. 2014 jsme se zúčastnili (Anetka, Zuzka, VerčaM, Matěj a já) Mistrovství České republiky v Milovicích.

Startovalo se do mírného panelového kopce. Poté následoval sjezd a pár zatáček. Dále tam byly překážky. Dlouhé přejezdy kolem depa. Po přejezdech byly schody a za nimi byly kopce nahoru a dolu. Nyní jsme byly na nejvyšším bodě tratě. Teď už je to jenom z kopce dolu se zatáčkami. Poslední kopeček byla cílová rovinka. Celkem naše kategorie jela tři kola.
Odstartovala jsem cca na 9. místě. Ale už u depa jsem se dostala na 4. místo. V druhém kole jsem se dostala k třetí pozici. Po projetí druhého kola, jsme dvě holky urvaly tu třetí. Třetí kolo jsem se držela v háku. Na poslední dlouhé rovince jsem šla na druhou pozici a tu jsem udržela až do cíle.

Po dojetí do cíle výsledky vypadaly takto: 2. místo – já, 9. místo – Zuzka, 12. místo – Anetka, 17. místo – VerčaM
Jsem strašně moc spokojená, neboť je to moje první letošní „pořádná“ bedna v cyklokrosu ! Tímto druhým místem z MČR jsem si doplnila sbírku, protože mám 1. místo z MČR v MTBO, 2. místo z MČR v CX a 3. místo z MČR v XCO.
Asi 2 hodiny po nás přišla chvíle na Matěje. Nevím přesně jak jel, ale vím že ho odvolali dle pravidla 80% při nájezdu do 4.kola. Což je ohromující výkon. Navíc skončil na 20. místě z 21 zúčastněných závodníků.