BOMBÁÁÁ !!!! Dvojitý double a týmový titul v cyklokrosu

Sobota 10. prosince 2016 byl asi určitě nejslavnější den v krátké historii našeho dětského cyklování. Již tak úspěšnou letošní sezónu jsme zakončili posledním závodem cyklokrosové série – Mistrovstvím republiky v Uničově.


Na nebývale těžké rozbahněné trati se bojovalo jednak o tituly jednotlivců, jednak se sbíraly body do celkového pořadí Českého poháru jednotlivců a v neposlední řadě také do prestižní soutěže týmů. 

A pro naše zářivě oranžové barvy to dopadlo více než parádně. V kategorii Kadetek obhájila loňský titul Magdalena, ale parťačky z týmu jí dost dobře sekundovaly. Celkové pořadí Českého poháru Kadetek naše holky parádně vyšperkovaly. A úspěch nakonec podtrhly jednoznačným vítězstvím v soutěži týmů. Ve světle zlatých odlesků nesmíme zapomenout na naše malé nadějné kluky. Životní závod a pro nejlepší výsledek v sezóně si dojeli Adam a Prokop. A vůbec  celkové pořadí nevypadá špatně, obzvlášť když se většinou jedná o jejich první sezonu na cyklokrosovém kole a patří k věkově mladším závodníkům.  Kluci vybojovali nakonec skvělé 12.místo z 28 týmů !

A na závěr ještě hýbací obrázky…..

Vyhlašování :
Závod kadetky : 
Velká gratulace všem za parádní sezónu a velké díky za vzornou reprezentaci a zviditelnění Sokola Veltěž !