Běh veltruským parkem (ASPV Veltrusy)

Uplynulou neděli se konal jeden ze závodů „ Dolno-vltavského běžeckého poháru“ Běh veltruským parkem v němž náš oddíl reprezentavali naše mladé naděje Evelda a Pája. Start byl v dopoledních hodinách u letního kina a počasí vyšlo naprosto ideální, slunečné.
Nejdříve došlo ke startu těch nejmenších, kteří běželi s doprovodem, který měl zakázáno táhnout. Zde Evelda v nabité kategorii obsadila krásné 3. místo za které dostala převážně sladkou odměnu a tak se jí to líbilo.
V kategorri 5-6 let dívky běžela Pavlínka, kterou začíná atletika čím dál tím víc bavit, zejména běh a skok do dálky. V této kategorii startovalo cca. 10 dívek a tak konkurence nebyla špatná. Ze začátku Pája trochu ztrácela, neboť došlo k „ulití“ startu , ale ve ¾ tratě už byla na čele.

O hlavu vyšší závodnice se, ale v posledních metrech vzchopila a dokázala o vlásek ukrást vítězství. Posuďte sami:

A tak vezeme z Veltrus stříbro a bronz.

Ortodoxním cyklistům se omluváme, atletika zatím u našich ratolestí vítězí a hlavně je baví.