Becker cup-Velká cena města Touškova

Dnešní Becker cup-Velká cena města Touškova 7. dubna se vydařil.
Počasí bylo sice ještě chladné a nepatrně sněžilo, ale teplé oblečení nás zachránilo.Trať byla občas bahnitá, ale výjezdy a singletrack byly už pevné.

Výsledky:
Verunka Mišoňová obsadila 1. místo za nejmladší žákyně a zajela si i kategorii výš s Majdou M.
Majda Mišoňová obsadila 1. místo za mladší žákyně a jela i za kadetky, kde podala dobrý výkon!
Já jsem skončila na 5. místě za starší žákyně.
Lukáš Černý a Matěj Mišoň obsadili 12. a 13. místo, Luky jel dobře a Mates to nakonci dojel na Kašpárka a sám se přiznal, že tlačil kopec. Ale i on předvedl dobrý výkon!

Mně se závod líbil, startovalo se pod kopcem, následovala rovinka. Pak nastala nejhorší část závodu, kilometr stoupavý kopec, který se táhl a táhl. Na konci kopce začínal singletrack, který byl hlavní část závodu. Jelo se přes kořeny, byla tam i jedna super klopená zatáčka! Dva brody a slalom mezi stromy. Kousek přes pole a cíl.
Já jsem se svým výkonem celkem spokojená, i když jsem udělala dvě chyby. První byla, že jsem objížděla strom a za ním byl další, kterého jsem si nevšimla. Napálila jsem to hlavou přímo do stromu! Druhá chyba byla až v druhém kole, kdy mi ustřelilo zadní kolo a já letěla s kolem z 2 metrového srázu. Vyhlašovali do pátého místa, takže mám aspoň pocit, že jsem se snažila a výsledek byl. Byl to super závod a konkurence taky. Určitě pojeďte s námi příští rok!

Výsledky ke stažení v pdf souboru