Akce Sokola na 1.pol.roku 2012

V sobotu 21. 4. 2012 se od 9.00 hod. koná jarní brigáda na hřišti u sokolovny. Budeme hrabat trávu, listí, sázet zeleň, dosívat trávník, osazovat nové odpadkové koše a informační cedule, dokončovat úpravy na dětském hřišti. Přijďte nám, prosím, pomoci! Pokud máte, vemte si pracovní rukavice, hrábě, rýč, lopatu… Děkujeme!

V sobotu 19. 5. pořádá TJ Sokol Veltěž na venkovním hřišti „Den pro rodinu“. Na programu bude od 10.00 hod volejbalový turnaj, vyzkoušíme si slackline (nově zakoupený pro sokol), zahrajem si pétanque, něco ugrilujeme a od 14.00 hod dětem zahrají Buchty a loutky pohádku Tři malá prasátka. Do volejbalového turnaje (ryze amatérského, pod heslem, čím větší zábava, tím lépe :-) hlaste smíšené šestky třeba od Vás z ulice, ale i party přespolních uvítáme. Hlaste se, prosím, na e-mail: lucie.kazdova@centrum.cz. Děkujeme a těšíme se na Vás!

V neděli 27.5.2012 proběhne na cvičišti u sokolovny Dětský den od 14ti hodin.

V neděli 10.6.2012 proběhne v Sedleci na beckově Beckovský duatlon.