První závod je za námi

od Andy : 

Ahojky, 

tak raport z dnešního závodu PP, který dle reakcí lidí zahanbil i cyklokros, neboť po propršených 2 dnech a nocích i po sobotních trénincích, byla trať samá louže a rozježděný klouzající bahno, takže to bylo těžký krom kategorie odrážedel,už od těch nejmenších kategorií a tak Zapletal nakonec na tratích uzavřel, ty nejtěžší pasáže kvůli bezpečnosti závodníků, ale i tak to byl dle mého asi nejtěžší závod PP, co pamatuju za poslední 3 sezony.Tak začnu od nejmenších ;-). 
Robík na startu zaspal, bo mu nad hlavou startér zahučel z trubky na poplachy, místo hvizdu na píšťalku a on se lekl, ale nakonec makal a z chvostu 15ti členné smečky, to dojel aspoň na 9.místo. 
V holkách 7-8let jela Laura Svobodová, vystartovala z cca 8 pozice na trati se rvala o každej metr a vyjela si tak 6.místo. 
V klucích 7-8let byl Luky Novotný, který na svym novym 26ti palcovym biku, objel svuj okruh a do cíle dorazil na 13.místě. 
V kategorii kluci 9-10let, jsme měli hned 6 Sokolíků z první řady odstartoval skvěle Denis, kterej ze startu doslova vylétl na 1-2 pozici a nechal za sebou všechny svý nadupaný soupeře z pole 37 startujících vlčáků, první okruh makal a dojížděl ho stále na skvělym  4.místě , ale v druhym okruhu mu, jak se říká došlo a tak to nakonec stačilo na 13.místo, na bezva 9.místo se prodral Matěj Hynek, kterej startoval ze 3 řady na trati makal, jako ďas a vyjel si 9.místo, za Dendou startoval z druhé řady David, který zůstal někde v půlce startovního pole, ale i on se rval zdatně o každej metr rozbahněný tratě a nakonec dojel na 14.místě, na trati makali i Peťa Miňovský, který si vyjel bodíky za 21.místo, ale ani Ríša Roth se na trati nevzdával a dojel na 28.místě, no a na trať vyrazil i Pepa Arnot, který i přes pár pádů, pokaždé naskočil zpět na bike a závod dojel do cíle, alespoň na 36 pozici. 
Žáci I. a Žáci II. startovali dohromady, takže to bylo maso od startu, kde nebyla nouze bohužel i o pády, který se našim naštěstí vyhnuli. Kýťa skvěle odstartoval a vyřítil se na trať na super 2-3 pozici, na trati makal jak o život, což potvrdil v nadupaný konkurenci, super 5.místem, skvěle zamakal na trati i Adam Hošek, který s vervou ukrajoval na trati každej metr a cílem se prohnal na 8.místě, stejně tak byl na trati super i Jonáš Hynek, kterej si vyjel bodíky za 12.místo, ale statečně se s těžkou tratí rvali i Adam Sedlecký a Mára Špaček, kteří to na rozdíl od jiných nevzdali a v cíli urvali bodíky, aspoň za 22 a 23.místo. 
V kadetech startoval na trati Richard, kterej se jak s těžkou tratí, tak s nepříznivým počasím porval a vyjel pro Sokol stříbrnou příčku 😉 za což mu patří dík. 
No a neopomenu ani malýho Sama Szollose, který nakonec taky startoval za Sokol a ač jel na kole závod prvně, tak si v 3 členym poli kategorie 3-4r. dojel pro stříbro. 
Toť raport z dnešního fakt těžkýho závodu PP ;-). Vy si užijte soustředění a šťastnej návrat ;-). Andy