První double pro Sokol na TOI TOI Cupu !

V sobotu byl na pořadu dne již třetí závod Českého poháru v cyklokrosu a pro naše barvy zase nadmíru úspěšný. Kikča s Madlou se postaraly o první letošní double v kategorii kadetek!

Pro Kiki to bylo navíc premiérové vítězství v cyklokrosovém Českém poháru a díky tomuto vítězství se posunala na průběžné druhé místo v pořadí kadetek! Úspěch našich barev podtrhly čtvrtým a pátým místem Zuzka a Aneta

Natálka po výborném úvodu závodu se trochu z boje o příčky v první desítce vytratila, ale 13.místo v nabité kategorii není vůbec špatné. Verča opět výborně 15.místo, a Kačka dojela po vynikající aktivní jízdě na 34. místě.

A co je pořád nádherné, je pohled do tabulky průběžného pořadí kadetek !

O půl hodiny později se také bylo na co dívat. Fíla tradičně na bodech a bylo hodně napínavé sledovat stíhací jízdu Kýti. Ten po jezdecké chybě nedlouho po vjezdu do terénu začínal asi na 40.místě. Nicméně velkolepou stíhací jízdou nejnže dojel pro další body, ale doslova s cílové rovince nemilosrdně přežehlil i oddílového parťáka Fílu.

Adam a Prokop bojovali bok po boku statečně skoro celý závod v jedné skupince. Adam měl nakonec trochu více sil a protnul cílovou pásku kousek před Prokopem.