Oddíl cyklistiky

Činnost cyklistického oddílu byla oficiálně zahájena rokem 2009. Jeho posláním je zvýšit popularitu samotné organizace, rozšířit zájem o tento sport a zejména soustředit zájemce o stejný druh aktivity. Samotnému vzniku předcházela společná MTB vyjížďka několika členů na sklonku roku 2008, završena koupelí ve Vltavě, kde bylo dáno jasně najevo kudy se náš tým nechce v dalších letech ubírat.
Pro tento rok čítá oddílová základna vice něž 15 aktivních členů, kteří jezdí především pro radost, ale samozřejmě se budou snažit i o nějaké úspěchy. Závodíme na silnici či v terénu a účastníme se jak jednorázových závodů, časovek a maratónů tak i krátkých etapáků. Při trénincích a závodech nás můžete rozpoznat dle níže vyobrazených týmových dresů.
V neposlední řadě patří k našim aktivitám pořádání jarních soustředění a cyklovýletů na průsmyky Alp. Dále organizujeme závod a cyklovýlet pro děti a juniory.
Pokud jsi vášnivý cyklista, chceš se účastnit nějakých závodů a hodláš proto to i pro sebe něco udělat, rádi tě uvítáme mezi námi.