Kralupské kolo 2010

Krásnou zářijovou neděli (z hlediska počasí učitě) se naše děti zúčastnily MTB závodů v Kralupech nad Vltavou. Trať byla víceméně rovinatá a lesní pěšiny podél Vltavy dávaly tušit, že se bude jednat o nesmírně rychlý závod.

Propozice jsou k dispozici zde.

Nejprve se na start postavili nejmenší kluci a holky, tj. do 6 let věku. Tato kategorie se stala nejpočetněji obsazenou, co se týká závodníků z našeho Sokola. 
Veronika se statečně v prvním kole držela na prvním místě, nakonec však byla předjeta a obsadila těsně 2. místo. 
Pája i přes všechna odhodlání trochu zaspala na startu a i přesto, že spoustu závodnic předjela, tak její výkon stačil „bohužel těsně“ na „bramborovou“ medaili.  
No a naše nejmenší Evelína, a nejenom naše, ale z celého startovního pole, hlavně dokázala sama objet celá 2 kola. Za mohutného pozvbuzování jí ještě zbyly síly na finiš v cílové rovince.   

Madlenka ve své kategorii nezklamala a dojela si pro své další přesvědčivé vítězství. Rychlejší byl pouze Matěj Kdýr a to o pouhé tři vteřinky. 

Matěj zajel perfektní závod s velmi slušným průměrem a obsadil druhé místo, kdy se musel sklonit pouze před o 3 roky starším závodníkem. 

Kompletní výsledky ke stažení zde.   

Doplněno video kralupské televize.